Atstarojošas drēbes un aksesuāri

Atstarotāji ir nepieciešami diennakts tumšajā laikā. Mazs atstarotājs bieži vien nav redzams no visām pusēm, savukārt luminiscentās atstarojošās vestes parasti aizmirstas mājās un nešķiet stilīgas.

Piedāvājam Latvijā ar rokām adītus pusvilnas vai kokvilnas  atstarojošus izstrādājumus. Dzijas sastāvā ir merino, mohēra, alpaka vilna un atstarojošais diegs ziemā, kokvilna ar atstarojošo diegu vasarā. Mēs izmantojam plato atstarojošo diegu, kas ir ar daudz lielāku atstarojošo virsmu nekā veikalā nopērkamai gatavai atstarojošai dzijai.

Piedāvājam arī šūtas auduma šalles, lakatus, svārkus ar atstarojošam malām. Sievietēm un meitenēm patiks zīdtauriņu maigā 100% zīda lakatiņi ar atstarojošu maliņu.

Atstarojošo apģērbu drīkst mazgāt 30 grādus siltā ūdenī. Cepures mazgā ar bumbuli iekšpusē. Vilnas un pusvilnas adījumus mazgā ar speciālo vilnai paredzēto līdzekli vilnas režimā. Ja mazgā ar rokām, tad izgriež ietinot dvielī (var mazgāt ar šampūnu). 

Dienas gaismā mūsu produkcija. neatšķiras no parastiem adījumiem, taču neapgaismotā vietā, kad redzes un gaismas leņķis sakrīt (kā zibspuldze fotoaparātam vai autovadītājam automašīnas lukturi), tie ir atstarojoši.

Šie adījumi nav tik apžilbinoši kā speciālās luminiscenti zaļās vestes ar atstarojošām platām joslām, taču tie ir pamanāmi uz ceļa neapgaismotās vietās.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu