Kā iepirkties

Pasūtījumus izsūtām 1 darba dienas laikā.

Pasūtīšana, apmaksa

Apmaksa iespējama: 

1) ar bankas pārskaitījumu;

2) ar maksājumu karti. Drošu maksājumu ar VISA un MASTER kartēm nodrošina Braintree.

Jūs izvēlaties sev tīkamās lietas, pārbaudāt un apstiprināt groza saturu.  Norādiet adresi, uz kuru sūtīt, tālruņa numuru piegādes paziņošanai, e-pastu, lai var ar Jums sazināties. Tam seko apmaksa. Izsūtām tai pašā vai nākamajā darba dienā.  

Piegāde

Latvijas pasts un Omniva pakomāti (vai kurjers).

Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgie noteikumi
 Šie noteikumi ir juridiska vienošanās starp Portāla lietotāju un Pārdevēju. Piekļūstot http://www.atstaro-reflect.lv, to pārlūkojot vai izmantojot, Portāla lietotājs atzīst, ka ir izlasījis, sapratis un piekritis šiem noteikumiem un apņemas ievērot tos un citus Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus, kas regulē Pārdevēja un Portāla lietotāju, Klientu tiesiskās attiecības.

http://www.atstaro-reflect.lv  izmantošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t.sk. visām tajos veiktajām izmaiņām. Pārdevējs bez iepriekšēja brīdinājuma jebkurā laikā var pārskatīt šos Noteikumus un jebkuru citu informāciju, kas ir ietverta šajā Portālā. Izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās publicētas http://www.atstaro-reflect.lv. Pārdevējs  ir tiesīgs arī bez brīdinājuma un jebkurā laikā veikt uzlabojumus vai izmaiņas produktos, pakalpojumos vai programmās, kas ir pieejami http://www.atstaro-reflect.lv. Noteikumu izmaiņas, kas notikušas pēc Klienta pasūtījuma veikšanas, neattiecas uz veikto pasūtījumu. Klientam pakalpojums tiek sniegts pamatojoties uz to noteikumu redakciju, kas bija spēkā laikā, kad tika noformēts Klienta pasūtījums.

 

2. Pasūtījuma noformēšana un izpildes termiņi
 Visas cenas http://www.atstaro-reflect.lv norādītas EUR (euro) un ietver visus paredzētos nodokļus. Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par pirkumu jāmaksā veikalā norādītā preces cena un piegādes izmaksas, kas tiek aprēķinātas pirms maksājuma veikšanas. Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad nauda ir saņemta http://www.atstaro-reflect.lv bankas kontā. Pasūtījums tiek izsūtīts 1-6 darba dienu laikā.

 

3. Apmaksa
Par pirkumiem Jums ir iespēja norēķināties ar tiešu bankas pārskaitījumu vai Braintree servisu pakalpojumiem.

Braintree – starptautisks maksājumu veikšanas serviss, kas ļauj veikt maksājumus ar kredītkartēm.

 

4. Piegāde
Gan Latvijā, gan ārpus Latvijas piegāde tiek nodrošināta ar Omniva, Latvijas Pasta starpniecību. Vispārēji VAS „Latvijas Pasts” preces piegādā uz jebkuru vietu Latvijas teritorijā 2-10 darba dienu laikā. Ārpus Latvijas teritorijas prece tiek piegādāta 3-21 darba dienu laikā. Ja Klients LR nav saņēmis savu pasūtījumu 16 dienu laikā no pasūtīšanas dienas, tas par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz e-pastu atstaro.reflect@gmail.com norādot sava pirkuma numuru un datumu.

 

5. Preces atgriešana
 Ja preces neatbilst Klienta vēlmēm, Klientam ir tiesības tās atgriezt 10 dienu laikā. Lai atgrieztu iegādāto preci Klientam par to rakstveidā ir jāinformē Pārdevējs uz e-pasta adresi atstaro.reflect@gmail.com norādot rēķina numuru.

Preci iespējams atgriezt tikai tādā gadījumā, ja prece nav bojāta un nav lietota.
Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, tiek segtas no klienta puses (tai skaitā visi pasta un iepakojuma izdevumi). Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no Klienta veiktā maksājuma par preci.
 

6. Konfidencialitāte
 Pircējs piekrīt datu apstrādei (izmantošanai) saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem tiesību aktiem, kuru veic Pārdevējs, un tie tiks izmantoti, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko piedāvā http://www./atstaro-reflect.lv.  Atstaro-reflect apņemas nodrošināt Jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību, un apņemas neizpaust un nenodot Jūsu sniegto personīgo informāciju trešajām personām. Pārdevējs nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācijas formā, precizitāti, pareizību un ticamību.

 

7. Strīdu atrisināšana un pušu atbildība
 Visus strīdus un nesaskaņas, kas rodas preču pasūtījuma izpildes laikā, Puses risina pārrunu ceļā. Ja Puses strīdīgajos jautājumos nespēj vienoties pārrunu ceļā, tās strīda atrisināšanai pieaicina sertificētu mediatoru. Minētais neatņem Pusēm tiesības strīda izskatīšanu nodot Latvijas Republikas tiesā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu